Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 0.25-5-F9469PC
0.25-5-F9469PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0.25-5-F9469PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0.25-5-F9469PC
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/4"X 5YDS
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero 0.25-5-F9469PC Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/4"X 5YDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 0.25" (6.35mm) 1/4"
Käyttö - Paksuus - Taaksepäin, kantaja 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Paksuus - Liima 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Paksuus 0.0090" (9.0 mils, 0.229mm)
lämpötila 300°F (149°C) Max Tape Type Adhesive Transfer