Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 1.5-5-468MP
1.5-5-468MP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1.5-5-468MP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1.5-5-468MP
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 5YD
(Yhdysvaltain dollareina)
6 pcs
Product parameter
Osa numero 1.5-5-468MP Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 5YD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7723 pcs Tietolomake Adhesive Transfer Tape Datasheet
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 1.50" (38.10mm) 1 1/2"
Käyttö - Paksuus - Taaksepäin, kantaja 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Paksuus - Liima 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) Paksuus 0.0094" (9.4 mils, 0.239mm)
lämpötila 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C) Tape Type Adhesive Transfer
Ajan alkaessa Date of Shipment Kestoaika 18 Months
Sarja 468MP Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Pituus 15' (4.6m) 5 yds Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Väri Clear Tausta, Carrier Polycoated Kraft Liner
tarttuva Acrylic, 200MP
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:1.5-5-471 - RED
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:3M 471 VINYL RED TAPE - 1.5" X 5
  • Varastossa:5164
  • Osa#:1.5-5-4492B
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:TAPE DBL COATED BLK 1 1/2"X 5YDS
  • Varastossa:5825
  • Osa#:1.5-5-4496B
  • Osa#:1.5-5-4926
  • Kuvaus:TAPE DBL COATED GRY 1 1/2"X 5YDS
  • Osa#:1.5-5-4496W
  • Kuvaus:TAPE DBL COATED WHT 1 1/2"X 5YDS
  • Osa#:1.5-5-471 - BLUE
  • Kuvaus:3M 471 VINYL BLUE TAPE - 1.5" X
  • Osa#:1.5-5-467MP
  • Osa#:1.5-5-4910
  • Kuvaus:TAPE DBL COATED CLR 1 1/2"X 5YDS
  • Osa#:1.5-5-471 - WHITE
  • Kuvaus:3M 471 VINYL WHITE TAPE - 1.5" X
  • Osa#:1.5-5-4492W
  • Osa#:1.5-5-471 - BLACK
  • Kuvaus:3M 471 VINYL BLACK TAPE - 1.5" X
  • Kuvaus:TAPE SPLICING CLEAR 1 1/2"X 5YDS
  • Osa#:1.5-5-471 - GREEN
  • Kuvaus:3M 471 VINYL GREEN TAPE - 1.5" X