Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 1.75-5-RP25
1.75-5-RP25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1.75-5-RP25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1.75-5-RP25
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS
(Yhdysvaltain dollareina)
2 pcs
Product parameter
Osa numero 1.75-5-RP25 Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2672 pcs Tietolomake RP16, 25, 32, 45, 62(F) Series
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 1.75" (44.45mm) 1 3/4"
Käyttö - Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm)
lämpötila 200°F (93°C) Max Tape Type Double Coated, Double Sided