Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 10-5-4496B
10-5-4496B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10-5-4496B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10-5-4496B
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 10-5-4496B Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1662 pcs Tietolomake 4462,66,92,96(B,W) Series Datasheet
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 10.00" (254.00mm)
Käyttö - Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
lämpötila 158°F (70°C) Max Tape Type Double Coated, Double Sided