Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 10-5-502FL
10-5-502FL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 10-5-502FL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 10-5-502FL
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE LAMINATING CLEAR 10"X 5YDS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 10-5-502FL Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE LAMINATING CLEAR 10"X 5YDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1212 pcs Tietolomake 501FL, 502FL Datasheet
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 10.00" (254.00mm)
Käyttö - Paksuus - Taaksepäin, kantaja 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Paksuus - Liima 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Paksuus 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)