Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-muotoiset liittimet - Centronics > 102A0-6212PL
102A0-6212PL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 102A0-6212PL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 102A0-6212PL
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN MINI-D 100POS RECPT
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero 102A0-6212PL Valmistaja 3M
Kuvaus CONN MINI-D 100POS RECPT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi -
päättyminen Solder Sarja 102, Mini D Ribbon (MDR)
Muut nimet 102A06212PL
JE150317418
Rivien 2
Joitakin paikkoja 100 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 100 Position Receptacle Connector Panel Mount, Through Hole Solder
Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle liitin Style Outer Shroud Contacts
Liittyvät tuotteet
1029LC Image
  • Osa#:102A10029X
  • valmistajat:Conec
  • Kuvaus:CONN 21POS FML SLDR DIN41617
  • Varastossa:17594
  • Osa#:102A10049X
  • valmistajat:Conec
  • Kuvaus:CONN 13POS FML PC PNL DIN41617
  • Varastossa:24859
  • Kuvaus:CONN 21POS FML PC BRD DIN41617
1029C Image
102A0-6212VC Image
  • Osa#:102A0-6212VC
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONN MINI D RCPT 100POS VERT T/H
  • Kuvaus:CONN 13POS FML SLDR DIN41617
  • Kuvaus:CONN 13POS FML PC BRD DIN41617
  • Osa#:102A0-M218VE
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONN MINI-D 100POS R/A RECPT
  • Kuvaus:CONN 21POS FML PC PNL DIN41617
102A0-6212PC Image
  • Osa#:102A0-6212PC
  • Kuvaus:CONN MDR RCPT 100POS VERT T/H
102A Image
102A0-M218PE Image
  • Osa#:102A0-M218PE
  • Kuvaus:MINI D RIBBON 100 CONTACT
  • Kuvaus:31 POS FEMALE SOLDER DIN41617