Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 11-5-F9473PC
11-5-F9473PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 11-5-F9473PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 11-5-F9473PC
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE ADHSV TRNSFR CLR 11"X 5YDS
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 594 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 11-5-F9473PC Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE ADHSV TRNSFR CLR 11"X 5YDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 11.00" (279.40mm)
Käyttö - Paksuus - Taaksepäin, kantaja 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Paksuus - Liima 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm) Paksuus 0.0140" (14.0 mils, 0.356mm)
lämpötila 300°F (149°C) Max Tape Type Adhesive Transfer