150216-5002-TH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 150216-5002-TH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 150216-5002-TH
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 2MM 16POS R/A 15GOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4487 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 150216-5002-TH Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 2MM 16POS R/A 15GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4487 pcs Tietolomake 1502 Series Datasheet1502 Series Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VDC
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja 1502 Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.179" (4.55mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteyden pituus - Post 0.100" (2.54mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 200.0µin (5.08µm)