Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 2307-48MMX55M
2307-48MMX55M
2307-48MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2307-48MMX55M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2307-48MMX55M
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE MASKING NATURAL 1.89"X 60YD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2307-48MMX55M Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE MASKING NATURAL 1.89"X 60YD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15346 pcs Tietolomake 2307 Series
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 1.89" (48.00mm)
Käyttö Paint Masking Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
lämpötila 200°F (93°C) - 30 minutes Tape Type Masking