Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 2308-12MMX55M
2308-12MMX55M
2308-12MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2308-12MMX55M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2308-12MMX55M
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE MASKING NATURAL 0.47"X 60YD
(Yhdysvaltain dollareina)
4608 pcs
Product parameter
Osa numero 2308-12MMX55M Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE MASKING NATURAL 0.47"X 60YD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24896 pcs Tietolomake 2308
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 0.47" (12.00mm)
Käyttö Paint Masking Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0053" (5.3 mils, 0.135mm)
lämpötila 250°F (121°C) - 30 minutes Tape Type Masking