Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 234-144MMX55M
234-144MMX55M
234-144MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 234-144MMX55M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 234-144MMX55M
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE MASKING NATURAL 5.67"X 60YD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero 234-144MMX55M Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE MASKING NATURAL 5.67"X 60YD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2095 pcs Tietolomake 234 Series Tape
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 5.67" (144.00mm)
Käyttö Paint Bake, Medium Temp Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
lämpötila 250°F (121°C) - 30 minutes Tape Type Masking