24-1X100FT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 24-1X100FT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 24-1X100FT |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | TAPE ELECT SHIELDING 1"X 33.3YD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | 24-1X100FT | Valmistaja | 3M |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 833 pcs | Tietolomake | 24 Electrical Shielding Tape |
| Kategoria | Nauhat, liimat, materiaalit | Leveys | 1.00" (25.40mm) |
| Käyttö | Electrically Insulating | Paksuus - Taaksepäin, kantaja | - |
| Paksuus - Liima | - | Paksuus | - |
| lämpötila | - | Tape Type | Electrical Shielding |
| Ajan alkaessa | - | Kestoaika | - |
| Sarja | Scotch® 24 | Pakkaus | Roll |
Valmistajan toimitusaika | 3 Weeks |
| Pituus | 100' (30.5m) 33.3 yds | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Väri | - | Tausta, Carrier | - |
| tarttuva | - |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
24-1508-31 - valmistajat:
Aries Electronics, Inc. - Kuvaus:
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD - Varastossa: