2540-5003UG
2540-5003UG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2540-5003UG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2540-5003UG
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 40POS R/A GOLD T/H
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4709 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 2540-5003UG Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 40POS R/A GOLD T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4709 pcs Tietolomake Interconnect Catalog2500 Series Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja 2500
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 05400783695
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 40 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Eristyskorkeus 0.338" (8.59mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Keying Slot kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm) Nykyinen arvostelu 1.75A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post 0.155" (3.94mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.243" (6.17mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 200.0µin (5.08µm)
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 15.0µin (0.38µm) Yhteyshenkilön nimi - Post Tin-Lead
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Header
Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
2540-6003UG Image
  • Osa#:2540-6003UG
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONN HEADER 40POS STR GOLD T/H
  • Varastossa:5469
2540003 Image
2540-5003UB Image
  • Osa#:2540-5003UB
  • valmistajat:3M
  • Varastossa:31821
254 Image
  • Osa#:254
  • valmistajat:Adafruit
  • Kuvaus:MICROSD CARD BREAKOUT 5V OR 3V
2540-5002UG Image
  • Osa#:2540-5002UG