Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 2929-SILVER-72MM
2929-SILVER-72MM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2929-SILVER-72MM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2929-SILVER-72MM
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE DUCT UTILITY 2.83" X 50YD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 2929-SILVER-72MM Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE DUCT UTILITY 2.83" X 50YD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4927 pcs Tietolomake 2929 Brochure2929 Series
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) Terminen Ominaisvastus Polyethylene over Cloth
Nauhan leveys - Max - Tape Type 200°F (93°C)
Tape Mukana Duct Cloth suojaus 150' (45.7m) 50 yds
Sarja 2929 ruuvi Koko Rubber
RoHS-tila Roll Muut nimet 00051115248856
2929SILVER72MM
Materiaalin paksuus 2.83" (72.00mm) Valmistajan osanumero 2929-SILVER-72MM
Kuvaus TAPE DUCT UTILITY 2.83" X 50YD Väri Silver