30316-6002HB
30316-6002HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 30316-6002HB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 30316-6002HB
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 16POS DL STR GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero 30316-6002HB Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 16POS DL STR GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 147331 pcs Tietolomake 303xx-(5,6)002HB Low Profile Header
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja 303
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 00051111617748
30316-6002HB-ND
303166002HB
3M11931
SE008002062
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Eristyskorkeus 0.366" (9.30mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Keying Slot
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm)
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Brass
Yhteyden pituus - Post 0.110" (2.79mm) Kontaktin pituus - Mating 0.236" (6.00mm)
Yhteyden viimeistelypaksuus - Post Flash Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus Flash
Yhteyshenkilön nimi - Post Gold Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Header Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
3031563 Image
3031665 Image
30316-5002HB Image
  • Osa#:30316-5002HB
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONN HEADER 16POS DL R/A GOLD