3365/06SF-500'
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3365/06SF-500' luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3365/06SF-500' |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | CABLE 6 COND 500' FLAT GRY SF |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 3365/06SF-500' | Valmistaja | 3M |
|---|---|---|---|
| Kategoria | Kaapelit, johdot | lankatulkki | 28 AWG |
| Jännite | 300V | suojaus | Unshielded |
| Sarja | 3365 | Ribbon Leveys | 0.300" (7.62mm) |
| Ribbon Paksuus | 0.035" (0.89mm) | Arvioinnit | UL Style 2651 |
| Piki | 0.050" (1.27mm) | Muut nimet | 00051111949542 05111194954 7100161839 80001241886 |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C | Napaluku | 6 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 5 Weeks |
| Pituus | 500.0' (152.40m) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| takki Color | Gray | Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Eristysresistanssi | 10 GOhm | Ensimmäinen Kapellimestari Mark | Red |
| ominaisuudet | Zippable | Yksityiskohtainen kuvaus | Flat Ribbon Cable Gray 6 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 500.0' (152.40m) |
| kapellimestari Strand | 7 Strands / 36 AWG | Johdin materiaali | Copper, Tinned |
| Kaapelin tyyppi | Flat Cable |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
3364X-1-503E - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
TRIMMER 50K OHM 0.2W J LEAD TOP - Varastossa:
- Osa#:
3365/06SF 100 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CABLE 6 COND 100' FLAT GRY SF - Varastossa:
3365 - valmistajat:
Keystone Electronics Corp. - Kuvaus:
WASHER FLAT 1/4 NYLON - Varastossa:
3365/09 300SF - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CBL RIBN 9COND 0.050 GRAY 100' - Varastossa:
3365/09 300 - valmistajat:
CBL RIBN 9COND 0.050 GRAY 300' - Varastossa:
CBL RIBN 8COND 0.050 GRAY 100' - Varastossa:
3365/06 300SF - valmistajat:
CBL RIBN 6COND 0.050 GRAY 50' - Varastossa:
3364X-1-503G - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
3364X-1-504E - valmistajat:
TRIMMER 500K OHM 0.2W J LEAD TOP - Varastossa: