Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 5-467MP-1.5S
5-467MP-1.5S
5-467MP-1.5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 5-467MP-1.5S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 5-467MP-1.5S
Valmistaja 3M (TC)
Kuvaus 1.5/PK" SQUARE - 5/PK
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 5-467MP-1.5S Valmistaja 3M (TC)
Kuvaus 1.5/PK" SQUARE - 5/PK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11003 pcs Tietolomake Adhesive Transfer Tape Datasheet
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Paksuus - Taaksepäin, kantaja 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Paksuus 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Terminen Ominaisvastus Polycoated Kraft Liner
Nauhan leveys - Max 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Tape Type -
Tape Mukana Adhesive Transfer suojaus 1.50" (38.10mm)