Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 50-PRINTED-2X100FT
50-PRINTED-2X100FT
50-PRINTED-2X100FT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 50-PRINTED-2X100FT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 50-PRINTED-2X100FT
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE PROT BLACK/WHITE 2"X 33.3YD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero 50-PRINTED-2X100FT Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE PROT BLACK/WHITE 2"X 33.3YD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4792 pcs Tietolomake 50,51 & Pipe Primer
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 2.00" (50.80mm)
Käyttö Corrosion Protection Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
lämpötila -54 ~ 176°F (-48 ~ 80°C) Tape Type Protective