Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 8919-18MMX55M
8919-18MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8919-18MMX55M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8919-18MMX55M
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 8919-18MMX55M Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5386 pcs Tietolomake 8919 Tape
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus 0.0070" (7.0 mils, 0.178mm) Terminen Ominaisvastus Scotchpar™ film
Nauhan leveys - Max - Tape Type -
Tape Mukana Filament suojaus 180' (55.0m) 60 yds
Sarja Scotch® 8919 ruuvi Koko Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
RoHS-tila Roll Muut nimet 00021200398759
Materiaalin paksuus 0.71" (18.00mm) Valmistajan osanumero 8919-18MMX55M
Kuvaus TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR Väri Clear
Kaapelin tyyppi General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:8919 0081000
  • valmistajat:Belden
  • Kuvaus:HOOK-UP STRND 20AWG GRAY 1000'
  • Varastossa:245
8919 0051000 Image
  • Osa#:8919 0051000
  • valmistajat:Belden
  • Kuvaus:HOOK-UP STRND 20AWG GREEN 1000'
  • Varastossa:237
  • Osa#:8919-12MMX55M
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:TAPE FILAMENT 12MM X 55M CLEAR