Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 8934-18MMX55M
8934-18MMX55M
8934-18MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8934-18MMX55M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8934-18MMX55M
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE FILAMENT CLEAR 0.71"X 60YDS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 8934-18MMX55M Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE FILAMENT CLEAR 0.71"X 60YDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25860 pcs Tietolomake 8934 Tartan™ Utility Filament Tape
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 0.71" (18.00mm)
Käyttö General Purpose Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)