Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 8959-25MMX50M
8959-25MMX50M
8959-25MMX50M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8959-25MMX50M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8959-25MMX50M
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE FILAMENT CLR 0.98"X 54.7YDS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 8959-25MMX50M Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE FILAMENT CLR 0.98"X 54.7YDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8497 pcs Tietolomake 8959 Bi-Direct Filament Tape
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 0.98" (25.00mm)
Käyttö General Purpose Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)