Koti > Tuotteet > Nauhat, liimat, materiaalit > Nauha > 8981-48MMX55M
8981-48MMX55M
8981-48MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8981-48MMX55M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8981-48MMX55M
Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE FILAMENT CLEAR 1.89"X 60YDS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero 8981-48MMX55M Valmistaja 3M
Kuvaus TAPE FILAMENT CLEAR 1.89"X 60YDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4105 pcs Tietolomake 8981 Series
Kategoria Nauhat, liimat, materiaalit Leveys 1.89" (48.00mm)
Käyttö Packaging Paksuus - Taaksepäin, kantaja -
Paksuus - Liima - Paksuus 0.0066" (6.6 mils, 0.168mm)