Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 8R25-E002
8R25-E002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8R25-E002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8R25-E002
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 8R25-E002 Valmistaja 3M
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4582 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating 250V päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel
Sarja 8000 Pakkaus Tray
Muut nimet 00051115598302
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Thermoplastic
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Filter
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A