9150-4500JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 9150-4500JL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 9150-4500JL |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | CONN SOCKET 50POS .100" STR GOLD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 9150-4500JL | Valmistaja | 3M |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN SOCKET 50POS .100" STR GOLD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5850 pcs | Tietolomake | Interconnect Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | 1000V |
| päättyminen | Solder | Tyyli | Board to Board or Cable |
| Sarja | 9100 | Riviväli - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 90169006535 JE150083432 |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 50 | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled | Eristyskorkeus | 0.354" (9.00mm) |
| Eristysväri | Gray | Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Polarizing Key | kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold | Nykyinen arvostelu | 1A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Female Socket | Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy | Yhteyden pituus - Post | 0.110" (2.79mm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Gold | Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Receptacle | Sovellukset | - |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
915-CN NC032 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
M12 PLASTIC 6PORT 2SIG - Varastossa:
827
- Osa#:
915-10M NC032 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
838
91502-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CC II HEAD ASSY 30-26 MIC MNL - Varastossa:
91500-4 - valmistajat:
APPLICATION TOOLING - Varastossa:
125
B&K Precision - Kuvaus:
POWER SUPPLY DC 5.2V/60A PROGRAM - Varastossa:
CC II HEAD ASSY 24-20 MIC MNL - Varastossa:
915-5M NC032 - valmistajat:
1036
Amphenol Connex (Amphenol RF) - Kuvaus:
CONN PSMP PLUG STR 50OHM SOLDER - Varastossa:
CONN PSMP PLUG R/A 50OHM SOLDER - Varastossa: