929700-06-26-RK
929700-06-26-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 929700-06-26-RK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 929700-06-26-RK
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 26POS STR .100" TIN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero 929700-06-26-RK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 26POS STR .100" TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
peittänyt Unshrouded Sarja 929
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus 1.128" (28.65mm)
Muut nimet 3M156852-26 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Nykyinen arvostelu 2.5A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post 0.710" (18.03mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.318" (8.08mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 200.0µin (5.08µm) Yhteyshenkilön nimi - Post Tin
Yhteys Maali - Mating Tin Liitintyyppi Header, Breakaway
Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
929700-06-28 Image
  • Osa#:929700-06-28
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONN HEADER 28POS STR .100" TIN
  • Varastossa:76661
929700-06-26 Image
  • Osa#:929700-06-26
  • valmistajat:3M
  • Varastossa:81846
929700-06-27-RK Image
  • Osa#:929700-06-27-RK
  • Kuvaus:CONN HEADER 27POS STR .100" TIN
929700-06-22-RK Image
  • Osa#:929700-06-22-RK
  • Kuvaus:CONN HEADER 22POS STR .100" TIN
  • Kuvaus:CONN HEADER 23POS STR .100" TIN
  • Kuvaus:CONN HEADER 31POS STR .100" TIN
  • Kuvaus:CONN HEADER 25POS STR .100" TIN
  • Kuvaus:CONN HEADER 32POS STR .100" TIN