951102-7622-AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 951102-7622-AR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 951102-7622-AR |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | CONN HEADER 2POS 2MM R/A T/H |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 951102-7622-AR | Valmistaja | 3M |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN HEADER 2POS 2MM R/A T/H | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder | Tyyli | Board to Board |
| peittänyt | Unshrouded | Sarja | 951 |
| Riviväli - Mating | - | Pitch - Mating | 0.079" (2.00mm) |
| Pakkaus | Bulk | Yleinen kosketuspituus | - |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Rivien | 1 | Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 2 | Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Differentiaalitietojen Transmission | Thermoplastic | Eristyskorkeus | 0.079" (2.00mm) |
| Eristysväri | Black | Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - | kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.079" (2.00mm) | Nykyinen arvostelu | 1A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin | Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy | Yhteyden pituus - Post | 0.110" (2.79mm) |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.173" (4.40mm) | Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 39.4µin (1.00µm) |