953112-2000-AR-PR
953112-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 953112-2000-AR-PR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 953112-2000-AR-PR
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 12POS 2MM VERT SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 953112-2000-AR-PR Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 12POS 2MM VERT SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4152 pcs Tietolomake 9531xx-2000-AR-xx Datasheet95x Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 1000VDC
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja 953 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Original-Reel®
Muut nimet 3M9389DKR Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic Eristyskorkeus 0.169" (4.30mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Pick and Place kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Nykyinen arvostelu 1A