956218-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 956218-2000-AR-PR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 956218-2000-AR-PR
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 956218-2000-AR-PR Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4809 pcs Tietolomake 9562xx-2xx0-AR-xx
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 1000VDC
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja 956 Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 0 00 51111 04655 5
DE500031369
S0 00 51111 04655 5
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic Eristyskorkeus 0.110" (2.79mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Pick and Place kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Nykyinen arvostelu 1A