957240-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 957240-2000-AR-PR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 957240-2000-AR-PR
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HDR 40POS 2MM VERT SMD GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
450 pcs
Product parameter
Osa numero 957240-2000-AR-PR Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HDR 40POS 2MM VERT SMD GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24229 pcs Tietolomake 957 Series
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja 957
Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 00051111048764
DE600008846
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 40 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Eristyskorkeus 0.220" (5.60mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Keying Slot, Pick and Place
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 40 position 0.079" (2.00mm)
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin