Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Taustalevyt - kotelot > CP2-HSB125-2
CP2-HSB125-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CP2-HSB125-2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CP2-HSB125-2
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET SHROUD 125POS 2MM
(Yhdysvaltain dollareina)
720 pcs
Product parameter
Osa numero CP2-HSB125-2 Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET SHROUD 125POS 2MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113032 pcs Tietolomake CP2 Series
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja MetPak™ CP2
Piki 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet 00051119905526
Rivien 5
Joitakin paikkoja 125 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 125 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole