Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Litteät nauhakaapelit > HF100/24TP 100
HF100/24TP 100
HF100/24TP 100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HF100/24TP 100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HF100/24TP 100
Valmistaja 3M
Kuvaus CABLE 24POS 100'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 557 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero HF100/24TP 100 Valmistaja 3M
Kuvaus CABLE 24POS 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 557 pcs Tietolomake HF100 Series
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 28 AWG
Jännite 150V suojaus Unshielded
Sarja HF100 Ribbon Leveys 1.200" (30.48mm)
Ribbon Paksuus 0.070" (1.78mm) Arvioinnit UL Style 21008
Piki 0.050" (1.27mm) Muut nimet 00051115592874
3M157778-100
HF100/24TP
HF100/24TP-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Napaluku 24 (12 Pair Twisted)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 5 Weeks
Pituus 100.0' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
takki Color Blue, White Takki (Eristys) Materiaali Polyolefin (PO)
Eristysresistanssi 10 GOhm Ensimmäinen Kapellimestari Mark -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Flat Ribbon Cable Blue, White 24 (12 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair 100.0' (30.48m)
Nykyinen arvostelu 1A kapellimestari Strand 7 Strands / 36 AWG