Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot - hallinta > Lämpökutistuvat letkut > IMCSN-3000-25-U
IMCSN-3000-25-U
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IMCSN-3000-25-U luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IMCSN-3000-25-U
Valmistaja 3M
Kuvaus HEAT SHRINK IMCSN 3000 BK 25FT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 416 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero IMCSN-3000-25-U Valmistaja 3M
Kuvaus HEAT SHRINK IMCSN 3000 BK 25FT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 416 pcs Tietolomake IMCSN Tubing
Kategoria Kaapelit, johdot - hallinta Tyyppi Tubing, Flexible
kutistuminen Ratio 3 to 1 Shrink Lämpötila -
Sarja IMCSN Talteen Seinämän paksuus -
Muut nimet 00051135035306
Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
materiaali Polyolefin (PO) Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Pituus 25.0' (7.6m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäläpimitta - Mukana 3.000" (76.20mm) Sisäläpimitta - Keräyspaperi 1.000" (25.40mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Heat Shrink Tubing, Flexible 3.000" (76.20mm) 3 to 1 Black 25.0' (7.6m)