Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > M3AAA-1006J
M3AAA-1006J
M3AAA-1006J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M3AAA-1006J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M3AAA-1006J
Valmistaja 3M
Kuvaus IDC CABLE - MSC10A/MC10G/MSC10A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero M3AAA-1006J Valmistaja 3M
Kuvaus IDC CABLE - MSC10A/MC10G/MSC10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus Unshielded Sarja -
Pitch - Liitin 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)