Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > M3CWK-1006J
M3CWK-1006J
M3CWK-1006J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M3CWK-1006J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M3CWK-1006J
Valmistaja 3M
Kuvaus IDC CABLE - MKC10K/MC10G/MPL10K
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero M3CWK-1006J Valmistaja 3M
Kuvaus IDC CABLE - MKC10K/MC10G/MPL10K Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus Unshielded Sarja -
Pitch - Liitin 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 10
Pituus 0.500' (152.40mm, 6.00") Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Polarizing Key (Socket); Flange, Polarizing Key (Plug) Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")