MNG14-250DFIX-BOTTLE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MNG14-250DFIX-BOTTLE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MNG14-250DFIX-BOTTLE
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.25 100PC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MNG14-250DFIX-BOTTLE Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.25 100PC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1143 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 14-16 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)