Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - pikaliittimet, pikaliittimet > MNG18-250DFIK
MNG18-250DFIK
MNG18-250DFIK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MNG18-250DFIK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MNG18-250DFIK
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero MNG18-250DFIK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136308 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 18-22 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)