Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Taustalevyt - erikoistunut > MP2-P030-51M1-LR
MP2-P030-51M1-LR
MP2-P030-51M1-LR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MP2-P030-51M1-LR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MP2-P030-51M1-LR
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HDR INVERSE 30POS 5ROW R/A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs840 pcs1680 pcs2520 pcs
Product parameter
Osa numero MP2-P030-51M1-LR Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HDR INVERSE 30POS 5ROW R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27626 pcs Tietolomake MP2-P SeriesMetPak™ MP2 Series Spec
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Sarja MetPak™ MP2
Piki 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tube
Muut nimet 3M5508
MP2P03051M1LR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 5 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 30 Lukumäärä sarakkeet -
Asennustyyppi Board Edge, Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Board Guide, Inverse
Nykyinen arvostelu 1.5A Ota asettelu, Tyypillinen -