Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - pikaliittimet, pikaliittimet > MTI10-250Q
MTI10-250Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MTI10-250Q luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MTI10-250Q
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MTI10-250Q Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5851 pcs Tietolomake Wire Terminals Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 10-12 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)
Tab Length - Sarja Highland™
Pakkaus Bulk Muut nimet 00054007704713
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - Kaiken 1.050" (26.67mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
eristys Halkaisija 0.250" (6.35mm) Eristys Fully Insulated
sukupuoli Male ominaisuudet Butted Seam
Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated Yhteydenotto Material Copper, ETP