MU10-250DF/FLAGKBULK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MU10-250DF/FLAGKBULK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MU10-250DF/FLAGKBULK
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MU10-250DF/FLAGKBULK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5362 pcs Tietolomake MU10/14/18-187,250DF_FLAGK,X Female Disconnects
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 10-12 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Angled - 90°, Flag
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)
Tab Length - Sarja Scotchlok™
Pakkaus Bulk Muut nimet 054007-02245
MU10-250DF/FLAGK
MU10-250DF/FLAGK (BU
MU10250DFFLAGKBULK
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle Pituus - Kaiken -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant eristys Halkaisija 0.175" (4.45mm)
Eristys Non-Insulated sukupuoli Female
ominaisuudet Butted Seam Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Insulated