Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - pikaliittimet, pikaliittimet > MVU10-250DMK
MVU10-250DMK
MVU10-250DMK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MVU10-250DMK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MVU10-250DMK
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero MVU10-250DMK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 198167 pcs Tietolomake MVU18/14/10 Male Product GuideWire Terminals Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 10-12 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)
Tab Length - Sarja Scotchlok™
Pakkaus Bulk Muut nimet 00054007020592
MVU10-250DMK (BULK)
MVU10250DMK
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Pituus - Kaiken 1.050" (26.67mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant eristys Halkaisija 0.250" (6.35mm)
Eristys Non-Mating End Insulated sukupuoli Male
ominaisuudet Butted Seam Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated