Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - pikaliittimet, pikaliittimet > MVU18-250DMFX
MVU18-250DMFX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MVU18-250DMFX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MVU18-250DMFX
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT/TAB 18-22AWG 0.250
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MVU18-250DMFX Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT/TAB 18-22AWG 0.250 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4928 pcs Tietolomake MVU18/14-250DMFWire Terminals Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 18-22 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Stacked
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)
Tab Length - Sarja Scotchlok™
Pakkaus Bulk Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Pituus - Kaiken 0.870" (22.10mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
eristys Halkaisija 0.145" (3.68mm) Eristys Non-Mating End Insulated
sukupuoli Female and Male ominaisuudet Butted Seam
Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Yhteydenotto Material Brass