P50-068S-TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P50-068S-TG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P50-068S-TG
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 68POS STR .050" GOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5337 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero P50-068S-TG Valmistaja 3M
Kuvaus CONN SOCKET 68POS STR .050" GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5337 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Type Ribbon Cable
lankatulkki 28 AWG Sarja Pak 50, P50
Rivien välit 0.050" (1.27mm) Piki 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 15000827400
Rivien 2 Joitakin paikkoja 68
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant ominaisuudet Closed End
kiinnitys tyyppi Latch Lock Yksityiskohtainen kuvaus 68 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG