P50-100P-R1-EA
P50-100P-R1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P50-100P-R1-EA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P50-100P-R1-EA
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN PLUG 100POS STR .050" GOL
(Yhdysvaltain dollareina)
204 pcs
Product parameter
Osa numero P50-100P-R1-EA Valmistaja 3M
Kuvaus CONN PLUG 100POS STR .050" GOL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14165 pcs Tietolomake P50 Series Boardmount Plug
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja Pak 50, P50
Piki 0.050" (1.27mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet 5111173921
P50100PR1EA
Rivien 2
Joitakin paikkoja 100 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.421" (10.70mm) ominaisuudet Board Lock, Flange
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Yhteydenotto Finish Paksuus 10.0µin (0.25µm)