Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot - hallinta > Kaapelinsiteet ja kaapelin kiinnitys > PB15BK120-C
PB15BK120-C
PB15BK120-C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PB15BK120-C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PB15BK120-C
Valmistaja 3M
Kuvaus TIE WIRE 15" BLACK 120LB HD
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 4614 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PB15BK120-C Valmistaja 3M
Kuvaus TIE WIRE 15" BLACK 120LB HD Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 4614 pcs Tietolomake
Kategoria Kaapelit, johdot - hallinta Wire / Cable Tie Tyyppi Standard, Locking
Leveys 0.300" (7.62mm) Vetolujuus 120 lbs (54.43 kg)