PK10M-080PP-THR-DA
PK10M-080PP-THR-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PK10M-080PP-THR-DA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PK10M-080PP-THR-DA
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN PLUG 80POS R/A 1MM T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PK10M-080PP-THR-DA Valmistaja 3M
Kuvaus CONN PLUG 80POS R/A 1MM T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5994 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja Pak 10, PK10M
Piki 0.039" (1.00mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet 0-00-51111-74130-6
PK10M080PPTHRDA
Rivien 2
Joitakin paikkoja 80 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Paritetuille pinoaminen Heights -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.264" (6.70mm)
ominaisuudet Board Lock, Solder Retention Yksityiskohtainen kuvaus 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold