S1101SGAF-KT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S1101SGAF-KT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | S1101SGAF-KT |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | 3M SOLUS, 1000-SERIES, 1=1PC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | S1101SGAF-KT | Valmistaja | 3M |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 3M SOLUS, 1000-SERIES, 1=1PC | Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| Kategoria | Työkalut | Tyyppi | Safety Glasses |
| Sarja | - | Muut nimet | 3M162050 50051131271895 70071694544 7100079186 S1101SGAF-KT-ND |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 3 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Not applicable / Not applicable |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
S110INSERT-I - valmistajat:
HellermannTyton - Kuvaus:
INSERT S-VID JACK TO IDC CONN - Varastossa:
- Osa#:
S11 - valmistajat:
Altech Corporation - Kuvaus:
CONTACT BLOCK DPST 10A 600V - Varastossa:
S110FA - valmistajat:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Kuvaus:
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123FA - Varastossa:
S11/16A - valmistajat:
Essentra Components - Kuvaus:
SHEET METAL PLUG: .688 IN (17.5 - Varastossa:
S110FP - valmistajat:
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HE - Varastossa: