Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Näyttömoduulit - LCD, OLED, graafinen > ARMADILLO-43T
ARMADILLO-43T
ARMADILLO-43T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ARMADILLO-43T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ARMADILLO-43T
Valmistaja 4D Systems
Kuvaus LCD TFT 4.3" ARMADILLIAN LINUX
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero ARMADILLO-43T Valmistaja 4D Systems
Kuvaus LCD TFT 4.3" ARMADILLIAN LINUX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1008 pcs Tietolomake Armadillo-43(T) DatasheetArmadillo-43T Drawing
Kategoria optoelektroniikka Katsoo Area 95.04mm W x 53.86mm H
Kosketusnäyttö Resistive Sarja -
Muut nimet 1613-1027
ARMADILLO43T
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä SPI
Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB) dot Koko -
dot Pikselit 480 x 272 pisteväli -
näytön tyyppi TFT - Color Näyttötila Transmissive
Näyttöruudun halkaisija 4.3" (109.22mm) Yksityiskohtainen kuvaus Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 4.3" (109.22mm) 480 x 272