Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Näyttömoduulit - LCD, OLED, graafinen > SK-43DCT-PI
SK-43DCT-PI
SK-43DCT-PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SK-43DCT-PI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SK-43DCT-PI
Valmistaja 4D Systems
Kuvaus KIT ULCD-43DCT-PI USD4GB UUSBPA5
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 437 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero SK-43DCT-PI Valmistaja 4D Systems
Kuvaus KIT ULCD-43DCT-PI USD4GB UUSBPA5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 437 pcs Tietolomake uLCD-43D Series
Kategoria optoelektroniikka Katsoo Area 95.04mm W x 53.86mm H
Kosketusnäyttö Capacitive Sarja -
Muut nimet 1613-1057
SK43DCTPI
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä TTL
Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB) dot Koko -
dot Pikselit 480 x 272 pisteväli 0.07mm W x 0.20mm H
näytön tyyppi TFT - Color Näyttötila Transmissive
Näyttöruudun halkaisija 4.3" (109.22mm) Yksityiskohtainen kuvaus Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272