Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Näyttömoduulit - LCD, OLED, graafinen > ULCD-24PTU
ULCD-24PTU
ULCD-24PTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ULCD-24PTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ULCD-24PTU
Valmistaja 4D Systems
Kuvaus MOD TFT-LCD 2.4" 240X320 TOUCH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero ULCD-24PTU Valmistaja 4D Systems
Kuvaus MOD TFT-LCD 2.4" 240X320 TOUCH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1441 pcs Tietolomake uLCD-24PTU BriefPICASO DatasheetuLCD-24PTU Datasheet
Kategoria optoelektroniikka Katsoo Area 36.72mm W x 48.96mm H
Kosketusnäyttö Resistive Sarja -
Muut nimet 1613-1086
ULCD24PTU
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä TTL
Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB) dot Koko -
dot Pikselit 240 x 320 pisteväli 0.15mm W x 0.15mm H
näytön tyyppi TFT - Color Näyttötila Transmissive
Näyttöruudun halkaisija 2.4" (60.96mm) Yksityiskohtainen kuvaus Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320