Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > ADP151ACPZ-2.5-R7
ADP151ACPZ-2.5-R7
ADP151ACPZ-2.5-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ADP151ACPZ-2.5-R7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ADP151ACPZ-2.5-R7
Valmistaja ADI (Analog Devices, Inc.)
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6LFCSP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ADP151ACPZ-2.5-R7 Valmistaja ADI (Analog Devices, Inc.)
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6LFCSP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79194 pcs Tietolomake ADP151 Series
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.23V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package 6-LFCSP-UD (2x2)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 6-UDFN Exposed Pad, CSP
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet ADP151ACPZ-2.5-R7DKR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 6-LFCSP-UD (2x2) Nykyinen - Supply (Max) 350µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 20µA Nykyinen - Tuotos 200mA